rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

Akce
čtvrtek, 20 červen 2024 18:39

Hrajeme si hlavou

Ve čtvrtek 20. června se naše třída rozdělila na tři skupiny. Ta naštěstí nejmenší se věnovala léčbě virózy, která se v naší třídě v posledních dnech rozšířila. Další skupinka sporťáků vyrazila reprezentovat naši školu v míčovém víceboji. A nejpočetnější družina vědátorů se vypravila do Hradce Králové na akci UHK Hrajeme si i hlavou.

čtvrtek, 20 červen 2024 18:26

Vědecká konference na Karlovce

Na středeční vědeckou konferenci konanou 19. června v 8. A zavítaly vědecké špičky ve svém oboru. V pestrém programu představil své objevy například J. G. Mendel, o nic méně zajímavý byl i výstup manželů Flemingových, kdy pan Alexandr blíže popsal své úspěchy i neúspěchy ve své laboratoři. Třešničkou na dortu celé konference bylo představení pana Jana Janského. Za své vysvětlení krevních skupin sklidil v publiku největší ohlas.

čtvrtek, 20 červen 2024 18:18

Barevná planeta

Žáci pátých tříd se na škole v přírodě vydali na cestu do různých koutů světa. Během pouhých pěti dnů zdolali Himaláje, navštívili divokou Afriku, prozkoumali Čínu, kde se naučili jíst bambusovými hůlkami. Na skok zavítali do Brazílie a k protinožcům do Austrálie. Poznávali odlišnosti jednotlivých národů a prohlubovali si vztah k přírodě.

čtvrtek, 20 červen 2024 18:04

Poznávací zájezd do Anglie

Ve dnech 8. - 14. 6.  se žáci osmých a devátých tříd zúčastnili poznávacího zájezdu do Anglie. Po příjezdu do Yorku jsme absolvovali prohlídku historické části města, vyrobili jsme si vlastní čokoládu v muzeu čokolády, nahlédli do života Vikingů a ubytovali se v hostitelských rodinách. Druhý den byl ve znamení turistiky, putovali jsme po národním parku Yorkshire Dales, kde jsme zavítali do starobylého hradu Skipton.