rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

čt 30 bře, 2023 -
Den bláznivých účesů

denblaznivychucesu

Den bláznivých účesů pro I. a II. stupeň

Více info
po 03 dub, 2023 14:00 - 17:00 - 1. B (přízemí staré budovy)
út 04 dub, 2023 14:00 - 17:00 - 1. B (přízemí staré budovy)
čt 13 dub, 2023 16:00 - - třídy I. a II. stupně
čt 20 dub, 2023 -
pá 21 dub, 2023 -
Den Země

Ekologická aktivita

Více info

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

EKO škola

Protože se blíží první jarní den, tak i my na Karlovce jaro vyhlížíme a plánujeme, co vše uskutečníme. Tento týden nás čeká soutěž v poznávání živočichů, na kterou se poctivě připravujeme, a tak doufáme v pěknou reprezentaci školy. V měsíci dubnu nás čeká pravidelný jarní úklid v rámci kampaně Ukliďme Česko a tematický den Green day, který bude ve znamení šetření, ekologie a pohybu.

pátek, 21 říjen 2022 18:46

Nová zahrada nám dělá radost

Minulý týden jsme dokončili úpravu plochy u vstupu do školní jídelny. Pokud jste ještě neměli příležitost si naše nové záhony, keříky, rostliny, pítko a krmítko prohlédnout, ve fotogalerii jsme pro vás připravili malou ochutnávku. Již se moc těšíme na nové posezení, které nám i vám jistě zpříjemní čekání či podzimní slunění. Přijďte se podívat k nám do školy.

Mgr. Zuzana Sirotková

 

V rámci celorepublikové dobrovolnické kampaně Výzva 72 hodin jsme se letos rozhodli upravit zelený pás u školní jídelny. Za pomoci Technických služeb Nový Bydžov se nám podařilo terén upravit natolik, že jsme středeční odpoledne mohli věnovat osázení a výstavbě vyvýšených záhonů. Sešlo se nás opravdu mnoho, a tak nám šla práce pěkně od ruky. Nechyběli ani pomocníci z řad rodičů, asistentů, učitelů. Vybudovali jsme tak dva nové záhony, osázeli je, zaplnili materiálem, umístili krmítko, pítko. Nezapomněli jsme ani na výsadbu ovocných stromů, které jsme získali sponzorsky právě díky projektu Výzva 72 hodin.

čtvrtek, 28 duben 2022 14:20

22. duben....oslavy Dne Země na Karlovce

Jako Ekoškola jsme se v tento den věnovali naplno oslavám svátku naší Země. Deváté ročníky měly možnost výběru aktivit - někteří sportovali v hradeckých lesích, jiní odjeli na historickou exkurzi na hrad Kost. Pod vedením zkušených kuchařek skupinka deváťáků připravovala ekologicky šetrné pokrmy a dvacítka statečných se vydala připravovat lesní běh pro šesťáky na naši naučnou stezku Les Chlum a okolí. Šesťáků na start v terénu přišlo opravdu hodně. Přes 70 odvážlivců se vydalo plnit úkoly, které v sobě zahrnovaly jedno téma. Pro letošní rok jsme vybrali Slunce.