úterý, 21 březen 2023 18:57

Den otevřených dveří

V sobotu 18. března jsme v rámci Dne otevřených dveří přivítali všechny zájemce o studium na naší milované Karlovce, a to nejen z řad budoucích prvňáčků, ale i větších studentů. Všichni návštěvníci si mohli projít rozesmátou stezku, na které je čekalo deset stanovišť s nejrůznějšími úkoly, za jejichž splnění byli oceněni příslušnými smajlíky.

Děti i rodiče tak měli příležitost se seznámit s budoucími třídními učitelkami, vedením školy i dalšími členy pedagogického sboru, projít si celou Karlovkou, konzultovat své případné dotazy se speciálním pedagogem a logopedem. Komu docházely síly, mohl využít malé občerstvení, které pro návštěvníky připravily paní kuchařky z naší školní jídelny. Tímto bychom chtěli poděkovat nejen všem návštěvníkům za jejich zájem, ale také všem, kteří se na přípravě Dne otevřených dveří podíleli.

Více napoví fotogalerie, kterou připravil pan učitel Valenta: https://fotovalenta.rajce.idnes.cz/Den_otevrenych_dveri_-_verejnost_03_2023

Za kolektiv Karlovky Mgr. Lucie Kubincová