rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

pondělí, 17 květen 2021 14:05

Obhájili jsme mezinárodní titul Ekoškola!

V dubnu proběhl na naší škole audit programu Ekoškola, do kterého jsme zapojeni již od roku 2008. Titul Ekoškola, nejvyšší stupeň mezinárodního ocenění, jsme tak obhájili již počtvrté. V závěrečné zprávě jsme obdrželi souhrn silných a slabých stránek jednotlivých posuzovaných oblastí a celkové shrnutí kvality realizace programu na škole.

Zde si dovolím citovat z výsledků auditu: „Ve škole existuje stabilní zaštítění Ekoškoly v paní koordinátorce Sirotkové, která má velkou aktivní podporu ostatních pedagogů napříč celou školou. Škola organizuje řadu akcí jak pro žáky, tak pro veřejnost a dává o své činnosti vědět všemi možnými způsoby, včetně využití sociálních sítí. Též kvalita vzdělávání v ekologických tématech je na vysoké úrovni a stojí za ocenění.

 

Celkově lze hodnotit kvalitu realizace programu na škole jako velmi vysokou a hodnou následování.“
Pochopitelně nám tyto řádky udělaly velikou radost a sluší se za ně poděkovat nejen paní učitelce Sirotkové a ostatním pedagogům, ale především žákům, kteří pracují v ekotýmu a na audit se pečlivě připravili. Obhájení titulu opravňuje naši školu užívat vlajku, logo a název Ekoškola po dobu 3 let.

Petra Klapková Dymešová