rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

čtvrtek, 20 červen 2024 18:39

Hrajeme si hlavou

Ve čtvrtek 20. června se naše třída rozdělila na tři skupiny. Ta naštěstí nejmenší se věnovala léčbě virózy, která se v naší třídě v posledních dnech rozšířila. Další skupinka sporťáků vyrazila reprezentovat naši školu v míčovém víceboji. A nejpočetnější družina vědátorů se vypravila do Hradce Králové na akci UHK Hrajeme si i hlavou.

Ranní hradecký start započal v prostorách moderní ekologicky udržitelné budovy ČSOB, kde si děti mohly prohlédnout nejen zajímavě řešený interiér budovy, ale i zelenou rozkvetlou střechu, ze které byl překrásný výhled na Sněžku či Orlické hory. Byl to příjemný den, kdy si každý přišel na své.

Mgr. Zuzana Sirotková