rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

středa, 06 březen 2024 17:07

Úspěch v recitační soutěži

Rok utekl jako voda a DDM Nový Bydžov opět otevřel své prostory všem mladým recitátorům novobydžovského regionu. A že jich nebylo málo. Celkem se zde ve středu 6. března sešlo na 120 soutěžících, kteří změřili své přednesové dovednosti v pěti věkových kategoriích, a to od dětí z mateřských škol až po žáky devátého ročníku škol základních. Našim žákům se velmi dařilo.

V kategorii prvních a druhých tříd získala 1. místo Anna Mališková, 3. příčku obsadila Barbora Kadečková. Úspěchu jsme dosáhli rovněž mezi šestými a sedmými třídami, kde 2. místo získala Tereza Hanousková a 3. místo si vyrecitoval Jan Chocenský. Poslední kategorie osmých a devátých tříd byla jakousi pomyslnou třešničkou na dortu, kde 1. místo získala Anna Nováčková, 2. místo Anna Trutnovská a 3. příčku obsadila Lolita Jirásková.


Gratulujeme nejen výhercům, ale i všem ostatním, kteří kromě lásky k literatuře v sobě našli i odvahu vystoupit před tak početným publikem. Děkujeme a již teď se těšíme na příště.

Mgr. Lucie Kubincová