úterý, 04 červen 2024 18:21

Umíme i volejbal

V pátek 31. května 2024 naše škola vyslala 8 žáků z 7., 8. a 9. ročníku na hradeckou Slavii na turnaj škol v barevném minivolejbale. Vytvořili jsme dva smíšené týmy pro trojkový volejbal 3 + 1 náhradník na střídání. Každá hra trvala 7 minut. Dvacet pět týmů bylo rozděleno do pěti skupin, kde hrál každý s každým.

Oběma týmům se dařilo, bohužel každý s jednou těsnou prohrou, a to znamenalo další kolo hrát už o 6. – 12. místo. Po velice pěkných zápasech, kde si proti sobě zahrály i naše dva týmy, jsme se umístili na pěkném 7. a 10. místě.
Družstvo A tvořili Kevin Kožíšek, Lukáš Podhajský, Filip Šimák a Anička Kohoutková. Za družstvo B hráli Jakub Bartoníček, Jenda Čermák, Filip Vrcek a Natálka Kosová.
Moc děkujeme všestranným sportovkyním a sportovcům za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jolana Klozová