rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

neděle, 12 únor 2023 19:38

Společenský ples

V sobotu 11. února se v sále Jiráskova divadla sešli příznivci tance, hudby a dobré zábavy, neboť se zde konal společenský ples pořádaný sdružením rodičů a přátel naší školy. Slavnostní zahájení probíhalo v režii šermířské skupiny Servus Bellum, která svým vystoupením skvěle doplnila projev patrona naší školy, Karla IV., jenž osobně přišel přivítat všechny své tančící poddané.

Na císaře Karla IV. navázal svým proslovem Mgr. Jan Bohdanecký, ředitel školy, a pak už se ke slovu i notám dostala hudební skupina Fanda a jeho banda, díky jejíž hudbě se brzy celý sál zaplnil tančícími páry. 

Děkujeme všem organizátorům za uspořádání této tradiční kulturní akce a již teď se těšíme na příští rok.

Mgr. Lucie Kubincová