úterý, 06 červen 2023 17:14

Májový čas v Kopretině a u Berušek

Dne 19. května jsme navštívili pobočku Policie ČR v Novém Bydžově, kde nás Martin Stránský seznámil s nebezpečím silničního provozu, vyzkoušeli jsme si zatýkací celu a prohlédli si policejní auto.  Ve dnech 26. a 27. května jsme vyjeli na dvoudenní výlet ŠD. V pátek jsme si zahopsali v Hopík aréně a večer jsme usínali při nočním kině.

Sobotní dopoledne patřilo soutěžím v areálu hřiště a po obědě jsme trávili čas s papoušky. Poděkování patří OÚ v Králíkách za poskytnuté zázemí a paním kuchařkám, protože jsme snědli úplně všechno, co nám uvařily. Také jsme se prošli ke kačenám a mlsali v cukrárně.

Andrea Kmínková, Renata Říhová