rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

pátek, 15 prosinec 2023 15:00

Noční dobrodružství našich čtvrťáků

Představte si, že se ocitnete uvnitř zamčené školy. Nikde nikdo. Nehoda? Záhada? Dobrodružství? Naši čtvrťáci se právě v takové situaci ocitli ve středu v podvečer 13. prosince. Naštěstí brzy zjistili, že existuje tajný kód, který jim otevře zamčené dveře, oni se budou moci vysvobodit a ve zdraví stráví vánoční svátky doma se svou rodinou. 

Vyřešili šest záludných hádanek, díky nimž získali číselné stopy, které je dovedly až k zamčeným dveřím. Zároveň splnili pět náročných úkolů a svojí inteligencí, nadšením a odvahou odhalili trojmístný kód, klíč ke svobodě. Jenže nikomu se po tak zábavném večeru nakonec domů nechtělo, a proto se rozhodli, že dobrovolně ve škole přespí. Byl to vskutku dobrodružný večer, krátká noc a skvělé ranní probuzení. Úniková hra se podařila na sto procent! Všichni jsme si to moc užili!

děti a učitelky ze 4. A a 4. B