rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

pátek, 14 březen 2014 04:45

Novobydžovský slavík

Dne 11. března 2014 se žáci naší školy zúčastnili pěvecké soutěže o Novobydžovského slavíka, kterou každoročně pořádá DDM v Novém Bydžově. Letošní ročník byl opravdu nabitý, některé pěvecké výkony byly téměř profesionální. V každé kategorii porota ocenila tři nejlepší zpěváky.

ZŠ Karla IV. získala dvě bronzové příčky, a to díky Kačence Hešlarové, která reprezentovala naši školu v kategorii prvních a druhých tříd, a dále Magdě Tomanové, která obsadila třetí místo mezi žáky třetích až pátých ročníků. Oběma dívkám gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Lucie Kubincová