rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

středa, 10 prosinec 2014 15:27

Výsledky konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dnes – 10. 12. – proběhl další ročník oblastní konverzační soutěže v anglickém jazyce. Na organizaci celé soutěže se – ve spolupráci s DDM NB – podílela i naše škola. Díky skvěle graficky zpracované propagaci celé akce (veliké díky patří Mgr. Lence Syrové) se do letošního kola soutěže přihlásil rekordní počet škol z širokého okolí, a s nimi i rekordní počet zdatných angličtinářů.


Z Karlovky, Klicperky, novobydžovského šestiletého Gymnázia, Hlušic, Městce Králové, Skřivan, Smidar, Prasku, Nepolis a Chlumce nad Cidlinou dorazilo téměř neuvěřitelných 99 soutěžících. Vznikly tak tři (do počtu téměř rovnocenné) kategorie – 5. ročník / 6. + 7. ročník / 8. + 9. ročník.
Body do celkového hodnocení žáci sbírali - jako již tradičně - nejprve v testu, který se skládal z poslechu a čtení s porozuměním, a ústní konverzační části na jedno ze 3 / 6 / 11 témat.
Soutěžilo se celé dopoledne a výsledky (i anglické knížky a drobné sladkosti pro – v každé kategorii – tři nejlepší) jistě stály za to:


5. ROČNÍK
1. Jelínek Kryštof - Nepolisy
2. Skalová Anna - Karlovka
3. Málková Nikola – Chlumec nad Cidlinou
4. Málková Tereza - Karlovka

6. + 7. ROČNÍK
1. Vepřeková Zuzana - Hlušice
2. Marková Eliška - Karlovka
3. Kalová Klára – Chlumec nad Cidlinou
4. Pokrupa Lukáš - Hlušice

8. + 9. ROČNÍK
1. Hladký Jan – Městec Králové
2. Knoblochová Marianna - GNB
3. Pilc Štěpán - Klicperka
4. Roubíčková Veronika – Městec Králové

Celkové pořadí všech soutěžících naleznete v příloze článku.


Děkuji tímto všem nadšeným začínajícím i mírně pokročilým angličtinářům, přeji jim hodně úspěchu v navazujících okresních kolech a doufám, že se na ně – i mnohé další – můžeme těšit i příští rok.
Velký dík patří také všem doprovázejícím pedagogům, kteří byli tak laskavi a zasedli ve zkušebních komisích. Bez jejich pomoci by realizace celé akce nebyla možná.


Mgr. Eva Konečná

 

Fotogalerie ZDE.