rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

úterý, 10 listopad 2020 20:51

Přihlášky na ŠKOLY s TALENTOVOU ZKOUŠKOU (TZ)

Zájemci o připravení přihlášek na školy s TZ, kteří podle instrukcí vyplnili do 8. 11. údaje v systému Bakalář, budou mít přihlášky k vyzvednutí v kanceláři školy proti podpisu v termínu od 13. 11. vždy v čase 7:30 – 14:30. Vyzvednout může přihlášky žák osobně nebo jeho zákonný zástupce.

Po převzetí přihlášek pečlivě zkontrolujte všechny vytištěné náležitosti a doplňte místo, den a podpis uchazeče, jméno zákonného zástupce, jeho datum narození a podpis. Vyžaduje-li to vybraná škola (na odkazu https://www.atlasskolstvi.cz/ najdete konkrétní školu a obor, kde v tabulce najdete ve sloupečku PLP = povinná lékařská prohlídka, zaškrtnutí fajfkou nebo slovo ano), pak nechte přihlášku potvrdit dětským lékařem vašeho dítěte. Nejpozději 30. 11. 2020 musíte odevzdat přihlášku ve vybrané škole.

S přihláškou dostanete dokument Zápisový lístek, ten pouze pečlivě uschovejte doma. Nic nevyplňujte ani ho nikde neodevzdávejte. Veškeré další informace vám včas předáme. Nyní je pouze důležité dokument neztratit a mít ho k dispozici po talentových zkouškách tedy cca leden/únor 2021.

Přihlášky na všechny ostatní školy a učiliště se vyplňují až v lednu 2021, neboť na nich musí být i pololetní vysvědčení z 9. ročníku, opět vás budu včas informovat.

On-line burza středních škol a zaměstnavatelů

Tuto akci jsem vám již zmiňovala, ale plánovaný termín byl přesunut na 10. 12. 2020. Podrobnější informace a burzy škol pro další kraje najdete na https://burzaskol.online/vystavy.

 

Mgr. Soňa Špičáková

kariérový poradce