rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

pondělí, 20 březen 2023 18:47

Co nás čeká na Karlovce v jarních měsících za ekoaktivity?

Protože se blíží první jarní den, tak i my na Karlovce jaro vyhlížíme a plánujeme, co vše uskutečníme. Tento týden nás čeká soutěž v poznávání živočichů, na kterou se poctivě připravujeme, a tak doufáme v pěknou reprezentaci školy. V měsíci dubnu nás čeká pravidelný jarní úklid v rámci kampaně Ukliďme Česko a tematický den Green day, který bude ve znamení šetření, ekologie a pohybu.

V pátek 21. dubna si na celé škole připomeneme Den Země. V květnu se zapojíme do výzvy Do práce (školy) na kole. A letošní novinkou bude komunitní projekt Aničky a Adélky z 8. B Neopouštěj staré věci pro nové. Máme před sebou hodně práce, ale těšíme se na ni. 

Zároveň bychom touto cestou chtěli poděkovat paní Vrabcové z DDM a Nikče Drábkové ze 7. A za výrobu keramických zápichů do našich vyvýšených záhonů a také panu řediteli za novou záchytnou nádobu na dešťovou vodu.

Za Ekotým Karlovky Mgr. Zuzana Sirotková