rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

pondělí, 09 říjen 2017 07:13

Závěrečná ekokonference k projektu Menu pro změnu

V sobotu 7.10. jsme se zúčastnili závěrečného setkání škol zapojených do tohoto projektu. Učitelé i žáci si vzájemně vyměňovali zkušenosti, inspirovali se svými projektovými dny, nápady, změnami, které v loňském školním roce u nich na škole uspořádali či zavedli. Formou posterů či prezentací jsme tak mohli vidět spoustu zajímavého a zároveň se pochlubit naší prací na naší ekoškole. Nebylo toho málo. Férová snídaně pro ekohlídky, ochutnávky, vaření, pěstování bylinek, návštěva ekologické farmy a regionálního bioobchodu, projektový den, výroba hladové krabice ve školní jídelně, aj.


Přála bych si, aby naše snažení pokračovalo i v letošním školním roce. Pamlsková vyhláška a nabídka sortimentu zboží ve školním bufetu, plýtvání jídlem dětmi ve školní jídelně, podpora místních a sezónních potravin, zdravé svačiny.....to jsou témata, která nás aktuálně zajímají nejvíce a ve kterých se budeme snažit vzdělávat sebe i ostatní ..rodiče, kamarády, kolegy, babičky, sourozence.
Pokud máte nějaký dobrý nápad i vy, neváhejte a přijďte nám ho představit. Můžeme tak společnými silami zvládnout i malé změny.


Za Menu pro změnu Mgr. Z. Sirotková

Více z této kategorie: Témata Ekokonference 2018 »