rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

po 18 pro, 2023 15:30 - 17:30 -
pá 22 pro, 2023 08:00 - 12:00 -
Den na ledě

Sportovní den druhého stupně

Více info
so 10 úno, 2024 20:00 - - Jiráskovo divadlo
Ples školy

Školní ples - Fanda a jeho banda

Více info
so 09 bře, 2024 -
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří pro budoucí žáky 1. a 6. ročníku

Více info

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

úterý, 28 květen 2013 22:39

Jak pokračuje projekt Putování na Sněžku aneb učíme se v zahradě?

Nepříznivé počasí v jarních měsících nám zpomalilo přípravné práce na školním pozemku. Technické služby města Nový Bydžov nám pomohly přestěhovat plechovou boudu, navezly hlínu a nám již nezbývalo než se "vrhnout" na terénní úpravy.

 

Žáci v rámci předmětů Ekologických praktik a Člověk a svět práce zarovnali terén v okolí herních prvků, vybrali kameny, klacky, rozhrnuli kvalitní hlínu, odvozili spoustu plevele, drnů a přebytečného materiálu. Práce to byla velmi obtížná a mozoly na rukou dokazovaly, že jsme k práci přistupovali svědomitě. Někdy bylo znát, že někteří umí lépe držet myš od počítače než lopatu a hrábě, ale přesto jsme vše zvládli a měli dobrý pocit z proměněné zahrady. Ing. Stolín, se kterým na projektu spolupracujeme, zahradu chemicky ošetřil a nyní již budeme čekat, až zahájí práce s rostlinným materiálem. Děkujeme všem, kteří nám pomáhají. Technickým službám, panu školníkovi, vyučujícím i žákům.

Žáci v rámci předmětů Ekologických praktik a Člověk a svět práce zarovnali terén v okolí herních prvků, vybrali kameny, klacky, rozhrnuli kvalitní hlínu, odvozili spoustu plevele, drnů a přebytečného materiálu.  Práce to byla velmi obtížná a mozoly na rukou dokazovaly, že jsme k práci přistupovali svědomitě. Někdy bylo znát, že někteří umí lépe držet myš od počítače než lopatu a hrábě, ale přesto jsme vše zvládli a měli dobrý pocit z proměněné zahrady. Ing. Stolín, se kterým na projektu spolupracujeme, zahradu chemicky ošetřil a nyní již budeme čekat, až zahájí práce s rostlinným materiálem. Děkujeme všem, kteří nám pomáhají. Technickým službám, panu školníkovi, vyučujícím i žákům.