rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

čtvrtek, 31 říjen 2013 22:33

Ekohlídky ve školním klubu

25. 10. se sešel celý Ekotým školy v prostorách školního klubu s naší koordinátorkou Ekoškoly Silvií Vackovou. Ta měla připravenou práci především pro Ekohlídky - žáky, kteří reprezentují jednotlivé třídy a kteří předávají do tříd informace z jednotlivých setkání Ekotýmu.

 

Program trval téměř 3 hodiny. Děti se vzájemně poznávaly, určovaly si role v týmu, plánovaly činnosti, které v rámci programu Ekoškola budou plnit, vysvětlily si některé důležité pojmy, seznámily se s tématy, se kterými v programu Ekoškola pracujeme. Mezi dětmi se objevily nové nápady, které bychom rádi co nejdříve uskutečnily - např. sjednocení nádob na tříděný odpad, výměna květin na chodbách a ve třídách, zajištění sudu na dešťovou vodu atd... Velcí pomáhali malým, vše bylo zaznamenáno a teď už záleží jen na nás, kolik budeme mít chuti a odvahy se s úkoly Ekotýmu poprat!