středa, 07 prosinec 2022 17:35

Páťáci učí malé čertíky

V pondělí 5. 12. 2022 proběhl v pátých třídách jednodenní projekt „Čertovská škola“. Do školy místo dětí přišli samí čertíci, čertice a andílci. Pondělní dopoledne na naší škole bylo pořádně rušné. Čerti z pátých tříd si připravili čertovská řemesla a zapeklité úkoly pro čertí nezbedy z prvních tříd a prozkoušeli je ze znalostí pekelných. V tělocvičně se běhalo a cvičilo, závodilo se na překážkové dráze, ve třídách se plnily roztodivné úkoly a hádanky.

Čertovský den se pekelně vydařil, mladí organizátoři projevili svůj um, ohleduplnost a starostlivost o čertí mláďata a andělsky křehká stvoření. Všichni si den užili v radosti a smíchu. Na závěr prvňáčci dostali od starších kamarádů krásný diplom o úspěšném absolvování čertí školy a sladkou odměnu.

Mgr. Firbacherová, Mgr. Valentová