rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

čtvrtek, 02 listopad 2023 19:46

Výzva 72 hodin - díl druhý

V úterý 31. října jsme úspěšně dokončili to, co jsme si naplánovali pro letošní dobrovolnickou výzvu - opravit altán a sezení uvnitř, vyvěsit budku a vyrobit nové lavičky k ohništi na naučné stezce Les Chlum a okolí nedaleko Venturky. Ve spolupráci s Ing. Drugdou a p. Kaňkou se nám podařila velká věc.

Pokud na fotografiích tuto změnu nevidíte, vydejte se po naučné stezce, poseďte si na nových lavičkách, přečtěte si prosbu lesa, pokochejte se barevným podzimním listím... a pokud vás zastihne déšť, nebojte, v nově opraveném altánu tento nečas v pohodičce přečkáte. Děkuji Matyášovi, Kubovi, Tondovi, Davidovi R. i M., Jendovi, Denisovi, Andrejce a Evě Jirsákové za pomoc, podporu a realizaci celé akce. I ostatním kolegům a žákům, kteří nás odpoledne přišli povzbudit a dělat nám společnost.
Ptáte co byl díl první? Vysázení motýlích keřů a šeříků v okolí školy. I když jsme škola uprostřed města, chceme naše okolí co nejvíce ozelenit, oživit, rozkvést....tak uvidíme na jaře, jak se nám to povedlo.

Mgr. Zuzana Sirotková